Názory uživatelů a případové studie

Michael Innocentini - Ticketmaster

"Funkce pro polling softwaru SNMPc nám umožnili ověřovat dostupnost důležitých součástí sítě, což vedlo k menšímu výskytu chyb a větší spolehlivosti sítě.

Možnost vytvořit si skupiny přístrojů a definovat alarmy na základě určitých okolností, nám umožnila zaměřit naši pozornost na základě přesných informací. Dobře integrovaná vzdálená konzole výrazně snížila počty volání na helpdesk, protože pracovníci IT mohou přímo monitorovat zařízení."


Stewart Dunn - Telewest

"Telewest Broadband začala před 2 roky celostátně používat SNMPc pro management, monitorování a opravování svojí klientské HSI (High Speed Internet) základny, která má velikost 192 000 jednotek a roste. SNMPc mnohokrát prokázal svoji cenu a je vysoce ceněn jak na poli NOC, tak na úrovni prací v terénu."


Maga Hegde – MRV Communications

"SNMP v1 by se nemělo používat v sítích vysokými požadyvky na zabezpečení, takže jsme v našich zařízeních implementovali SNMP v3. SNMPc nám poskytlo komplexní podporu standardu v3 a představuje skvělý nástroj pro ověřování a správu SNMP agentů v3. Technická podpora a pomoc, kterou jsme dostávali od Castle Rock byla vynikající. Myslím si, že za tu cenu je SNMPc nejlepší produkt pro síťový management."


David Jones - MTV Europe

"MTV hledala na trhu podnikových řešeních managementu sítí produkt, který by zahrnoval monitorování hardwaru a softwaru, automatická upozornění, pružné trendové analýzy a výrazně proaktivní možnosti správy. Nakonec se žádná nabídky nemohla rovnat poměru cena/výkon, který nabízel SNMPc od Castle Rock Computing." — Přečíst případovou studii


Ted Williams - Volcano Telecom

"Díky SNMPc jsme okamžitě upozorňovány na problémy v síti, před kterými by nás dříve nic nevarovalo. Možnost připojení přes vzdálenou konzoli umožňuje našim technikům spravovat síť dokonce i z domova."


Kyle Whittle - North Yorkshire Fire & Rescue

"Hlavní důvody, proč jsme chtěli koupit software pro síťový management, byly naše požadavky na dozor nad sítí v pracovní době i po ní pomocí upozorňování, monitorování využití propustnosti, které by nám umožnilo snížit náklady na infrastrukturu a nacházet špičky v provozu a jejich zdroje.

Rychle jsme zjistili, že SNMPc od Castle Rock přináší řešení ve všech těchto oblastech a žádný produkt se mu ani nepřibližoval co do poměru cena/výkon." — Přečíst případovou studii


Michael Mattox - Mercy Ships

"Preventivní varování SNMPc přesně ukáže, kde jsou zatěžovaná místa a problémy. Díky tomu strávíme méně času hašením požárů a více času aktivním managementem sítě." — Přečíst případovou studii


Chris Lyon – DNS Network Services

"Ryzí zaměření produktu na SNMP síť z něj dělá jeden z nástrojů, které musíte mít, abyste mohli spravovat rozsáhlejší LAN/MAN/WAN prostředí."


Mark Baker – Canadian Broadcasting Corporation

"V rozlehlých sítích zkonzumují NMS produkty s centrální pollingem nezanedbatelnou část pásma, distribuovaný polling systém je mnohem efektivnější, navíc má kratší dotazovací cykly, jsou tak pružnější a nabízí lepší možnosti upozorňování na události.

Naše společnost je také závislá žádaných službách, kdy jsou přepínané virtuální okruhu dotazovány (polled) na aktivitu/neaktivitu a software SNMPc má pro tyto funkce dobrý mechanismus. Tento produkt obsahuje všechny služby v jednom balení, takže nepotřebujete dokupovat žádná rozšíření od jiných firem. Chválil jsem tento produkt pro jeho flexibilitu a cenu a budu v tom pokračovat."


Doug Elsley, ITSM Product Manager - Touchpaper Software plc.

"Jakožto výrobce nejprodávanějšího softwaru pro správu IT služeb, hledal Touchpaper toho nejlepšího OEM partnera pro poskytování managementu zařízení, škálovatelnosti a zabezpeční na úrovni SNMP v3. Po pečlivém prozkoumání trhu se softwarem pro síťový management, vybral Touchpaper software SNMPc od Castle Rock jako jasného vítěze.

Hloubka znalostí Castle Rock na poli managementu sítí je ohromující. Díky uzavřené OEM smlouvě si jsme jistí, že můžeme našim zákazníkům nabídnout to nejlepší z funkcí síťového managementu."

Případové studie

MTV Europe

"Postupem času se jasně ukázalo, že náš reaktivní přístup k síťové infrastruktuře poutá příliš mnoho klíčových pracovníků v neustálém procesu hašení požárů. Spotřebovávali jsme spoustu času hledáním možných příčin chyb v síťové infrastruktuře o jejich opravách nemluvě.

Rozhodli jsme se, že potřebujeme nástoj, který bude nepřetržitě monitorovat naše důležité systémy, aniž by vyžadoval neustálou pozornost a ještě více pracovníků."

Celá případová studie


Policie oblasti Dorset, Velká Británie

"Před upgradem sítě jsme byli při hledání problémů v síti odkázáni na telefonáty uživatelů. Po takové investici měli uživatelé oprávněně vysoká očekávání a bylo jasné, že potřebujeme posílit naše možnosti správy. Všechny servery jsou umístěny v naší hlavní kanceláři, takže pokud by spadly WAN linky měli bysme vážné problémy."

Celá případová studie


Mercy Ships

"Castle Rock Computing ohlašuje, že celosvětová charitativní organizace Mercy Ships bude používat SNMPc pro monitorování počítačových sítí jak na palubách své flotily nemocničních lodí, tak v centrále v texasském Garden Valley."

Celá případová studie


North Yorkshire Fire & Rescue

"Hlavní důvody, proč jsme chtěli koupit software pro síťový management, byly naše požadavky na dozor nad sítí v pracovní době i po ní pomocí upozorňování, monitorování využití propustnosti, které by nám umožnilo snížit náklady na infrastrukturu a nacházet špičky v provozu a jejich zdroje.

Rychle jsme zjistili, že SNMPc od Castle Rock přináší řešení ve všech těchto oblastech a žádný produkt se mu ani nepřibližoval co do poměru cena/výkon."

Celá případová studie

Objednávka

Uvažujete o koupi? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme vaše dotazy. Pomocí formuláře můžete i přímo odeslat objednávku.